Karavan İç Dizaynı Nasıl Olmalıdır?

Küçük karavan modelleri için daha fonksiyonel mobilya ve araçlara ihtiyaç vardır. Böylece yerden tasarruf edip ihtiyacınız olan daha çok şeyi yanınıza alabilirsiniz.

Bir kaç günü geçecek seyahatler için, karavanda kalmayı planlıyorsanız banyo ve tuvalet ihtiyacını karşılayacak bir bölümün olması gerekir. Gündüz oturmak gece yatmak için kullanacağınız, fonksiyonel mobilyalar yine alandan kazanmak için daha kullanışlı olacaktır. Aynı zamanda bu tarz mobilyalar depolama alanı olarak kullanılabilir. Sadece kullanılacağı zaman açılan diğer zamanlar yer kaplamayan masalar gibi örnekler mevcuttur.

Karavan dekorasyonu yaparken açık tonlar aracınızın içini olduğundan daha büyük ve ferah gösterecektir. Enerji tasarrufu önemli bir durumdur bunun için küçük cihazlar kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kendinizi evinizde gibi hissetmek ve güzel bir iç döşeme için bir kaç küçük halı veya kilim kullanabilirsiniz. Duvarlarda desenli kağıtlar kullanabilirsiniz. Karavanınız da perde sineklik stor tarzı pencere uygulamalarımız mevcuttur.

Daha fazla bilgi için bize danışabilirsiniz.