Pazartesi - Cmt (08:00 -23:00)

adres

Adres

Bahçe kapı mahallesi 2489 Sokak No:1/C Şaşmaz

Hemen Ara

Hemen Ara

0312 278 00 35

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Karavan iç dizaynı nasıl yapılır?

Küçük karavan modelleri için daha fonksiyonel mobilya ve araçlara ihtiyaç vardır. Böylece yerden tasarruf edip ihtiyacınız olan daha çok şeyi yanınıza alabilirsiniz. Bir kaç günü geçecek seyahatler için, karavanda kalmayı planlıyorsanız banyo ve tuvalet ihtiyacını karşılayacak bir bölümün olması gerekir. Gündüz oturmak gece yatmak için kullanacağınız, fonksiyonel mobilyalar yine alandan kazanmak için daha kullanışlı olacaktır. Aynı zamanda bu tarz mobilyalar depolama alanı olarak kullanılabilir. Sadece kullanılacağı zaman açılan diğer zamanlar yer kaplamayan masalar gibi örnekler mevcuttur. Daha fazla bilgi için bize danışabilirsiniz.

Karavan İç Dizayn Malzemeleri Nelerdir?

Karavan içinde sürekli yaşanacağı için minimal boyutlar ve maksimum verimlilik göz önüne alınarak karavan iç tasarım malzemeleri özenle seçilmelidir. Mutfak malzemelerinden elektronik malzemelere kadar birçok ürün karavanda kolaylık sağlayacak ürünler arasındandır. Bazı ürünlerde ( Örneğin güvelik ve elektrik aksamı olan ürünler ) karavanlara özel üretilen ürünlerin seçimini yapabilirsiniz. işlevsel bir mutfak tezgahı kullanmanız gerekir. Çekmeceleriniz hareket halinde açılmaması için kesinlikle sabitlenmelidir. Daha Fazla Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Minibüs vip iç dizayn dolmuş karavan vip iç dizayn tasarım hasarlı araç boya döşeme yedek parça engelli kapı büyütme koltuk sayısı tamirat vip minibüs iç tasarım işleriniz için bize ulaşın.